افزایش قیمت برخی سرویس ها

با سلام خدمت مشترکین و همراهان گرامیبا توجه به افزایش نرخ خدمات سال 1398 از جمله خدمات دیتاسنتر به میزان حداقل 50% باعث شد به جهت ادامه دادن در این بازار و جلوگیری از عدم وجود مشکل برای مجموعه و ... ادامه مطلب »

7th Apr 2019
از کار افتادن ای پی های خارجی روی اینترنت ایران

درود به همه عزیزاناز امروز صبح بعضی از رنج ای پی های سرورهای اختصاصی خارج از کشور ما بصورت تکی روی اینترنت ایران از کار افتاده است و نه پینگ درستی میده و نه میشه ریموت شد و نه ssh متصل میشه و کلا ... ادامه مطلب »

29th Dec 2018
اضافه شدن امکان بررسی مانیتورینگ زیرساخت شبکه آسیاپرداز به صورت عمومی

با سلامبا توجه به تغییرات نوینی که جهت ارائه خدمات هرچه بهتر در سال 1397 از ابتدای سال خدمت کاربران گرامی قول آن از سمت مجموعه داده شده بود و تاکنون نیز چندین سرویس به لطف خداوند متعال با انتقادات ... ادامه مطلب »

29th Dec 2018
اطلاعیه مهم : بسته شدن پورت 8291 بر روی شبکه اصلی آسیاپرداز

با سلام طبق اطلاعیه ارسالی از سایت مرکز ماهر در لینک https://www.certcc.ir/news/12372 پورت 8291 یک پورت آسیب پذیر برای سیستم عامل میکروتیک میباشد. لازم به ذکر است سایر پورت ها نیز پیشنهاد شده است که تعویض شوند ... ادامه مطلب »

29th Dec 2018
اضافه شدن گارانتی بازگشت وجه 90 روزه به قوانین

با سلاماز آنجایی که هدف مجموعه آسیاپرداز ارائه سرویس با کیفیت و برطرف سازی نیاز کاربران میباشد و از طرفی دیگر رشد یک مجموعه به اعتماد مشترکین به آن مجموعه بستگی دارد بنابراین با توجه به ... ادامه مطلب »

29th Dec 2018
صدور مجوز فروش لایسنس های لایف تایم دایرکت ادمین قفل شده

با سلامطبق تصمیم های تیم هیئت مدیره جدید مجموعه و گام برداشتن در جهت مشتری مداری :کلیه مشترکینی که لایسنس لایف تایم دایرکت ادمین در گذشته از مجموعه تهیه کرده اند که به دلایلی مانند (امکان تبدیل ... ادامه مطلب »

29th Dec 2018